טיפולים אסתטיים לאזור הפנים, מאפשרים לכם ליהנות מההזדמנות לשפר את המראה הטבעי ומרקם העור, להעלות את הביטחון העצמי ולהשיג מראה פנים רענן, זוהר וצעיר יותר. הטיפולים כוללים מגוון אפשרויות: החל מפעולות לא כירורגיות (כמו הזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, סקולפטרה, שומן עצמי ועוד). דרך הרמת גבות, גאמי סמייל, פיסול אף ועוד. ועד לניתוח הרמת פנים ומתיחת צוואר, ניתוח עפעפיים ועוד.

 • הזרקת שומן

  ניתוח להזרקת שומן הוא ניתוח אסתטי שבו מתבצעת הזרקת שומן מתחת לעור כדי לשפר את המראה של אזורים מסוימים בגוף. במהלך הניתוח, השומן נשאב מאזורים בגוף המכילים שומן יתר ומועבר לאזורים אחרים בגוף אליהם נרצה להעביר את השומן.

  ניתוח להזרקת שומן נחשב לאחד הניתוחים המבוקשים והנפוצים ביותר בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה. ניתוח זה נעשה בדרך כלל לאזור הפנים החזה והישבן.

  חשוב לציין כי ניתוח להזרקת שומן הוא ניתוח אסתטי ואינו טיפול רפואי לבעיות רפורמטיביות או רפואיות. כמו כן, ישנם סיכונים ותופעות לוואי אפשריים של הניתוח, ולכן חשוב להתייעץ עם דר ניר אייל לפני קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח.

   

 • פיסול אף

  ניתוח האף הוא ניתוח פלסטי שמתבצע כדי לשנות או לשפר את צורת האף. התהליך כולל מספר שלבים ויכול להיות בשיטה הפתוחה או בשיטה הסגורה.

  ניתוח אף בשיטה הסגורה מתבצע דרך חתכים בתוך הנחיריים ואילו בניתוח אף בשיטה הפתוחה מתבצע באמצעות חתך מזערי נוסף בין הנחיריים

  תהליך ניתוח האף דורש התאמה אישית ומתבצע בהתאם לצורת האף המיוחדת של הפרט. התאוששות מניתוח האף יכולה לקחת זמן, ועשויה לדרוש טיפוח מיוחד לאזור הניתוח. מומלץ להימנע מפעילויות פיזיות כבדות במשך זמן ההתאוששות, ולהגן על העור מפני השמש באמצעות שימוש במסכות וקרמי הגנה.

 • הרמת גבות

  ניתוח הרמת גבות הוא ניתוח פלסטי שנעשה בכדי לשפר את מראה הגבות ולהחזיר להן את המראה הצעיר . במהלך התהליך, נעשה חתך בקו השיער  ומתבצעת מתיחת השרירים והסרת עור עודף מה שגורם לגבות להראות מתוחות יותר.

  תהליך ההתאוששות מניתוח הרמת גבות דורש זמן מסוים וטיפוח מסוים. במהלך השבועות הראשונים לאחר הניתוח, ייתכן שיהיו נפיחויות, כאבים קלים ותחושת מתיחה. כדי לסייע בהתאוששות ולהזרים דם לאזור הניתוח, ייתכן שיהיה צורך להשתמש בקרמים או מריחה קרה על העור המתוח.

  על פי ההוראות של דר ניר איל , ייתכן שיהיה צורך להימנע מפעילויות פיזיות מסוימות במהלך תהליך ההתאוששות ולאזן את משקל הגוף. יש לשים לב להגן על העור מפני השמש, להימנע מעישון ולשתות מספיק מים כדי לשמר תוצאות מרובות וטובות לאורך זמן.

   

 • ניתוח עפעפיים עליונים ותחתונים

  ניתוח עפעפיים  הוא ניתוח פלסטי שמתבצע במטרה לשפר את מראה העפעפים ולהפחית את הקמטים וסימני ההזדקנות

  ניתוח עפעפיים נעשה באמצעות הסרת העור העודף כשמדובר בעפעפיים העליונים והעור העודף והשומן  באזור העפעפים התחתונים . ניתוח זה יכול  ולשפר את מראה הפנים ו

  לייצר מראה רענן וצעיר.

  תהליך ההתאוששות מניתוח עפעפיים לוקח כשבועיים המטופלת יכולה לסבול מאדמומיות בעיניים נפיחות ושטפי דם

   

 • מתיחת פנים צוואר

  היא ניתוח פלסטי שמתבצע על מנת לשפר את מראה הפנים והצוואר ולהפחית את הסימנים של הזדקנות באזור זה.

  מתיחת פנים צוואר מתבצעת בכדי לתקן את הסימנים של הזדקנות באזורים אלו. הניתוח כולל החלקת העור, מתיחת השרירים והסרת העור העודף באזור הצוואר והפנים. ניתוח זה יכול לשפר את מראה הפנים והצוואר ולהחזיר להם מראה רענן, מתוח וצעיר.

  תהליך ההתאוששות ממתיחת פנים וצוואר יכול לקחת זמן וכולל  נפיחויות שטפי דם באיזור הפנים והצוואר מומלץ להשתמש בקרם לחות למרוח משחה על הצלקות  ולהימנע מפעילות פיזית מאומצת בתהליך ההתאוששות.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או התייעצות:

  פיתוח: ווב סקיפר בניית אתרים