• שד נשי לגברים גניקומסטיה

  ניתוח גניקומסטיה לגבר הוא ניתוח פלסטי שבו מתבצעת הסרה של השומן הנמצא בשד ולעיתים גם את רקמת השד ממנה סובלים גברים.

  ניתוח זה נעשה על ידי דר ניר איל  ודורש התאמה אישית לכל מקרה.

  במהלך הניתוח, מבצעים חתך קטן דרכו שואבים את בשומן הנמצא בשד ולעיתים גם מסירים את רקמת השד על ידי חתך שמתבצע בחלק התחתון של השד והשומן השד הנשי נסרק באמצעות חתך קטן באזור האורך של השד. השרירים והשומן בשד נמצאים ומוסרים, והרקמות השד נעשה בהם שימוש כדי ליצור מראה מתאים לקבלן הניתוח. במקרים מסוימים, ניתן גם להוסיף שתל שד על מנת ליצור מראה יותר מלא ומוצק.

  חשוב לציין כי ניתוח שד נשי לגבר הוא ניתוח אסתטי.  ישנם סיכונים ותופעות לוואי אפשריים של הניתוח, ולכן חשוב להתייעץ עם רופא המומחה לפני קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח.

 • ניתוח שד טובולרי (צינורי)

  ניתוח שד טובולרי הוא ניתוח כירורגי שנעשה על מנת לתקן את מבנה השד הטובולרי ולאפשר זרימת חלב בצורה תקינה. הניתוח נעשה במקרים בהם רקמת השד לא התפתחה באופן אחיד במהלך תקופת ההתבגרות. ניתן לתקן את השד עם ניתוח המשלב שחרור הרקמות ההדוקות ועם הכנסת משתלים לחזה

  ניתוח שד טובולרי הוא ניתוח מורכב שדורש מומחיות מיוחדת בכירורגיה פלסטית ובטיפול בבעיות שד. חשוב לבצע את הניתוח על ידי דר ניר איל ולהתייעץ עימו בתהליך האבחון והתכנון.

 • החלפת שתלים

  ניתוח החלפת שתלים, הוא ניתוח רפואי המתבצע כאשר יש צורך להסיר שתל ישן ולהחליף אותו בשתל חדש.

  במהלך הניתוח, דר ניר איל  יסיר את השתל הישן ויכניס שתל חדש מתאים.

  ניתוח החלפת שתלים לטקח בין 1-2 שעות ונעשה תחת הרדמה כללית. אחרי הניתוח, יתכן שיהיו כאבים באזור השתל ועשוייה להיות גם מגבלה בתנועה וצורך בתקופת החלמה שעשויה לקחת מספר שבועות.

  ניתוח החלפת שתלים הוא תהליך רציני וחשוב ודורש רופא מיומן ומנוסה שיכול לבצע אותו בצורה בטוחה ויעילה. חשוב להיות מודעים לסיכונים הכרוכים בניתוח ולדון עם הרופא על כל האספקטים הכלולים בתהליך, כולל סוג השתל, תוצאות צפויות והתחייבויות לטיפול אחרי הניתוח

 • הרמת חזה

  ניתוח הרמת חזה, הוא ניתוח פלסטי שמתבצע על מנת לשפר את מראה השדיים. במהלך הניתוח, דר ניר איל מסיר חלק מהעור המיותר שבשד ומרים את השדיים למיקום מתאים יותר על החזה.

  הניתוח עשוי לקחת בין 2-3 שעות ונעשה תחת הרדמה כללית .

  לאחר הניתוח, ייתכן שיהיו כאבים, נפיחות וקשיי תנועה באזור החזה. יש לנוח ולהימנע מפעילויות מוגברות במהלך תקופת ההחלמה שעשויה לקחת מספר שבועות עד כמה חודשים.

  ניתוח הרמת חזה מהווה תהליך רציני וחשוב למצוא רופא מיומן ומנוסה שיכול להבטיח תוצאות טובות ובטיחות. כמו כן, חשוב להיות מודעים לסיכונים ולתוצאות הצפויות מהניתוח ולדון עם דר ניר איל על כל האספקטים הכלולים בתהליך.

 • הקטנת חזה

  ניתוח הקטנת חזה, הוא ניתוח פלסטי שמתבצע על מנת להקטין את השדיים של אישה. במהלך הניתוח, דר ניר איל  מסיר את רקמת השד העודפת.

  הניתוח עשוי לקחת בין 2-4 שעות  ונעשה תחת הרדמה כללית. דר ניר איל  מקטין את רקמת השד מרים את הפטמות ותופר את השד

  לאחר הניתוח, ייתכן שיהיו כאבים, נפיחות וקשיי תנועה במרכז החזה. יש לנוח ולהימנע מפעילויות מוגברות במהלך תקופת ההחלמה שעשויה לקחת מספר שבועות עד כמה חודשים.

  ניתוח הקטנת חזה מהווה תהליך רציני וחשוב להתייעץ עם רופא מיומן ומנוסה שיכול להבטיח תוצאות טובות ובטיחות. כמו כן, חשוב להיות מודעים לסיכונים ולתוצאות הצפויות מהניתוח ולדון עם דר ניר איל על כל האספקטים הכלולים בתהליך.

 • הגדלת חזה

  ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח פלסטי שמתבצע על מנת להגדיל את השדיים של אישה. במהלך הניתוח, דר ניר איל מכניס שתלי סיליקון לתוך השד. השתלים מיוצרים בגדלים, צורות וטכנולוגיות שונות לפי הצרכים וההעדפות של הרופא המטופלת.

  הניתוח עשוי לקחת סביב השעה ונעשה  תחת הרדמה כללית.

  לאחר הניתוח, ייתכן שיהיו כאבים, נפיחות וקשיי תנועה במרכז החזה. יש לנוח ולהימנע מפעילויות מוגברות במהלך תקופת ההחלמה שעשויה לקחת מספר שבועות עד כמה חודשים.

  ניתוח הגדלת חזה מהווה תהליך רציני וחשוב למצוא רופא מיומן ומנוסה שיכול להבטיח תוצאות טובות ובטיחות. כמו כן, חשוב להיות מודעים לסיכונים ולתוצאות הצפויות מהניתוח ולדון עם דר ניר איל על כל האספקטים הכלולים בתהליך.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או התייעצות:

  פיתוח: ווב סקיפר בניית אתרים