• ניתוח הרמת ירכיים

  ניתוח פלסטי הרמת ירכיים הוא ניתוח אסתטי שבוצע בכדי לשדרג ולשפר את מראה הירכיים. עיקר הניתוח הוא להרמת הירכיים וליצירת מראה חלק ומתוח לאזור זה.

  הניתוח מתבצע על ידי כריתת העור העודף באזור הירכיים והורדת הבלוטות השומניות מתחת לעור. לאחר מכן, העור מורם ומוצק.

  ניתוח פלסטי הרמת ירכיים הוא ניתוח יחסית פשוט, אך מחייב יכולת טכנית מיוחדת וידע מומחי בתחום. כמו כן, ישנם סיכונים ותופעות לוואי אפשריים של הניתוח, ולכן חשוב להתייעץ עם דר ניר איל לפני קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח.

 • ניתוח הרמת זרועות

  ניתוח פלסטי הרמת זרועות הוא ניתוח אסתטי שמבוצע בכדי לשפר את מראה הזרועות ולהעניק להן מראה מתוח ומעוצב. במהלך הניתוח, נעשה שילוב של הפרדות והרמות של השרירים, העור והשומן באזור הזרועות כדי ליצור את התוצאה הרצויה.

  ניתוח פלסטי הרמת זרועות הוא ניתוח יחסית פשוט, אך עדיין מחייב יכולת טכנית מיוחדת וידע מומחי בתחום. כמו כן, ישנם סיכונים ותופעות לוואי אפשריים של הניתוח, ולכן חשוב להתייעץ עם גר ניר אייל לפני קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח.

 • ניתוח מאמי מייק אובר

  הליך כירורגי שמתאים לנשים שסיימו את תכנית הילודה ומעוניינות להשיב את מבנה הגוף לחטוב ואסתטי יותר.

  הטיפול משלב ניתוח של מספר אזורים תחת הרדמה אחת.

  בהליך זה ניתן לשלב נספר אזורים בגוף למשל : ניתוח חזה וניתוח מתיחת בטן , שאיבת שומן מהמותניים ו הירכיים ומתיחת בטן או כל שילוב של מספר ניתוחים

  ההחלמה אורכת בין שבועיים לארבעה שבועות והתוצאות מתקבלות לאחר זמן קצר .

 • ניתוח שאיבת שומן

  הוא הליך כירורגי שבמסגרתו מתבצעת הסרת כמויות של שומן מתחת לעור הגוף.  השומן נשאב באמצעות מכונה מיוחדת שמונעת נזק לרקמה הסובבת . השומן נשאב מהאיזורים המבוקשים כמו לדוגמה, באיזורי הבטן, הירכיים והישבן. הניתוח מתבצע באמצעות חתכים קטנים בעור ומתבצע בצורה מקצועית ומיומנת על ידי דר ניר איל .

 • ניתוח פוסט בריאטרי

  ניתוח פוסט בריאטרי הוא ניתוח פלסטי שמתבצע לאחר ניתוח בריאטרי  או אחרי ירידה משמעותית במשקל הגוף. הניתוח מתבצע בכדי לשפר את המראה החיצוני של המטופל ולהסיר את העור העודף שנותר אחרי הירידה במשקל.

  הניתוח עשוי לכלול מספר פרוצדורות, כולל הסרת עור עודף מהבטן, החזה, הישבן והירכיים והגב בנוסף, ניתן לבצע פרוצדורות נוספות כמו למתיחת

  ניתוח פוסט בריאטרי יכול להועיל למטופלים שאיבדו משקל באופן דרמטי ורוצים להסיר את העור העודף שנותר. הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית ויכול לדרוש זמן החלמה והתאוששות של כשבועייים.

  חשוב לזכור שניתוחים פלסטיים הם פרוצדורות רפואיים ולכן ישנם סיכונים וסיכוני תופעות לוואי אפשריים. לפני הניתוח, מומלץ להתייעץ עם דר ניר איל על מנת שספק מידע מקצועי ולהתאים את סוג הניתוח לפי הצרכים והרצונות האישיים שלך.

 • ניתוח מתיחת בטן 

  ניתוח מתיחת בטן הוא פרוצדורה כירורגית שבה מתבצעת הסרת העור והשומן באיזור הבטן ומתיחת השרירים באופן משולב. הפרוצדורה מתבצעת במטרה לשפר את מראה הבטן ולהקטין את העור העודף והשומן באיזור זה.

  במהלך הניתוח,  דר ניר איל  מבצע חתכים באזור הבטן, בדרך כלל מתחת לקו שערות הערווה שואב את השומן מסיר את העור העודף ומהדק את השרירים מלמעלה ולמטה.

  ניתוח מתיחת בטן כולל גם העברת הטבור הקטנתו והתאמתו לבטן המתוחה והשטוחה.

  לאחר הניתוח, המטופלת  יכולה לצפות לתקופת שיקום שבה עשויים להיות תחושות כאב, נפיחות שטפי דם  באזור הניתוח וגם ללבוש חגורת בטן להידוק האזור והפחתת הנפיחות.

  חשוב לציין כי ניתוח מתיחת בטן הוא פרוצדורה כירורגית הדורשת תקופת שיקום והחלמה יחסית ארוכה. כל מטופל יחווה תהליך החלמה אישי והמותאם אישית לו. יש לעקוב אחרי ההוראות וההנחיות של דר ניר איל לאחר הניתוח ולפנות אליו בכל שאלה או בעיה שתהיה.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או התייעצות:

  פיתוח: ווב סקיפר בניית אתרים